#Przejdź do treści strony
Pomoc w czytaniu:
Dom Pomocy Społecznej
Sopockie Centrum Seniora
 
Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę

Sopockie Centrum Seniora

Dzień Kawiarnia Sala Gimnastyczna
Poniedziałek 11.00 – 12.00 MUZYKOTERAPIA BEATA GADOMSKA
12.30 – 19.15 KLUB BRYDŻOWY
8.45-9.40 TRENING ZDROWOTNY RÓWNOWAŻNY – DYSKI SENSOMOTORYCZNE – GR.I ZAAWANSOWANA
9.45-10.20 TRENING ZDROWOTNY – DYSKI SENSOMOTORYCZNE – GR.II ŚREDNIOZAAWANSOWANA
11.00-12.00 AKTYWIZACJA RUCHOWA OSÓB DEMENCYJNYCH – CHUSTA ANIMACYJNA
12.00-13.00 KINEZYGERONTOPROFILAKTYKA PO UDARZE
13.15-14.45 KINEZYTERAPIA INDYWIDUALNA – UGUL, PUR, TOR DO NAUKI CHODU, ROTORY REHABILITACYJNE
15.45-17.00 „ Zdrowy Kręgosłup” P. KATARZYNA SYP TEL. 694 124 255
Wtorek 14.00 – 15.00 SPOTKANIA Z MUZYKĄ BEATA GADOMSKA 8.45-9.40 TRENING ZDROWOTNY – PIŁKI GR.I ZAAWANSOWANA
9.45-10.20 TRENING ZDROWOTNY – PIŁKI GR.II ŚREDNIOZAAWANSOWANA
11.00-12.00 AKTYWIZACJA RUCHOWA OSÓB DEMENCYJNYCH – GRY I ZABAWY RUCHOWE
12.00-14.45 KINEZYTERAPIA INDYWIDUALNA – UGUL, PUR, TOR DO NAUKI CHODU, ROTORY REHABILITACYJNE
Środa 11.00 – 12.00 MUZYKOTERAPIA BEATA GADOMSKA
13.00-14.00 – GIMNASTYKA DLA KLUBU Z OSIEDLA MICKIEWICZA I.DEMEL 600 249 120 WIESŁAWA CISOWSKA 789 235 550
8.45-9.40 TRENING ZDROWOTNY KONDYCYJNO – WZMACNIAJĄCY TAŚMA THERA BAND – GR.I ZAAWANSOWANA 9.45-10.20 TRENING ZDROWOTNY KONDYCYJNO – WZMACNIAJĄCY TAŚMA THERA BAND – GR.II ŚREDNIOZAAWANSOWANA

11.00-12.00 AKTYWIZACJA RUCHOWA OSÓB DEMENCYJNYCH – ĆW.MANUALNE

12.00-14.45 KINEZYTERAPIA INDYWIDUALNA – UGUL, PUR, TOR DO NAUKI CHODU, ROTORY REHABILITACYJNE

8.45-9.40 TRENING ZDROWOTNY ĆWICZENIA MANUALNE – DYSKI SENSOMOTORYCZNE – GR.I ZAAWANSOWANA

9.45-10.20 TRENING ZDROWOTNY ĆWICZENIA MANUALNE – DYSKI SENSOMOTORYCZNE – GR.II ŚREDNIOZAAWANSOWANA

11.00-12.00 AKTYWIZACJA RUCHOWA OSÓB DEMENCYJNYCH – GRY I ZABAWY RUCHOWE

12.00-13.00 KINEZYGERONTOPROFILAKTYKA PO UDARZE

3eb5b8 KINEZYTERAPIA INDYWIDUALNA – UGUL, PUR, TOR DO NAUKI CHODU, ROTORY REHABILITACYJNE

Czwartek 10.30 – 12.30 POZYTYWNE MYŚLENIE UNIW. BRAHMA KUMARIS
15.00 – 17.00 ZWIĄZEK EMERYTÓW, RENCISTÓW i INWALIDÓW KRYSTYNA KOŃCZANIN
Piątek 11.00 – 12.00 MUZYKOTERAPIA BEATA GADOMSKA
12.30 – 19.15 KLUB BRYDŻOWY
8.45-9.40 TRENING ZDROWOTNY – LASKI GIMNASTYCZNE GR.I ZAAWANSOWANA
9.45-10.20 TRENING ZDROWOTNY – LASKI GIMNASTYCZNE GR.II ŚREDNIOZAAWANSOWANA
11.00-12.00 AKTYWIZACJA RUCHOWA OSÓB DEMENCYJNYCH – ĆWICZENIA Z PRZYRZĄDAMI
12.00-14.45 KINEZYTERAPIA INDYWIDUALNA – UGUL, PUR, TOR DO NAUKI CHODU, ROTORY REHABILITACYJNE
16.00 – 18.00 POLSKIE TOWARZYSTWO STWARDNIENIA ROZSIANEGO SALA 135, OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA
Sobota 11.00-12.30 ĆWICZENIA PAMIĘCI 10.30 – 12.30 UROCZYSTOŚCI KULTURALNE I RELIGIJNE
Niedziela 10.30 – 12.30 UROCZYSTOŚCI KULTURALNE I RELIGIJNE

 

Pozycje zaznaczone kolorem dotyczą zajęć dla mieszkańców DPS