Dieta i zdrowie seniora c.d.
Data publikacji: 27 lutego 2019
20 lutego 2019r. po raz kolejny spotkaliśmy się ze studentami Wydziału Lekarskiego GUMed. Prezentacja i dyskusja toczyły się na temat udaru, profilaktyki zachorowań oraz zdrowych nawyków żywieniowych. Spotkanie wzbogacone było smacznym i dietetycznym poczęstunkiem.