Wersja dla niedowidzących
Pomoc w czytaniu:

WALENTYNKI 2020

Data publikacji: 19 lutego 2020

W dniu św. Walentego 14 lutego 2020r. w DPS odbyła się przemiła impreza walentynkowa. Przygotowany przez panią Beatę i panią Gosię koncert, w trakcie którego wszyscy mieszkańcy i pracownicy Domu mogli złożyć życzenia osobom, które lubią i kochają, dał nam wiele radości ze wspólnie przeżytych wzruszeń, a pięknie dobrane piosenki wykonywane przez znane duety wokalne wspaniale ilustrowały przemiłą atmosferę panującą w czasie uroczystości.