Nasze prace jadą na konkurs
Data publikacji: 23 czerwca 2021
Nasze mieszkanki, panie Barbara Pluta, Danuta Rakowska, Grażyna Pawlusińska wezmą udział w konkursie plastycznym podczas XIV Festiwalu Osób Niepełnosprawnych “Domek Artystów Wszelakich” organizowanym przez Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
A za nasze Panie trzymamy kciuki.