Wersja dla niedowidzących
Pomoc w czytaniu:

Letni koncert pt. „Pamiętajcie o ogrodach”

Data publikacji: 23 czerwca 2022

Pierwszy dzień lata przywitaliśmy występem Agnieszki Babicz-Stasierowskiej pt. „Pamiętajcie o ogrodach”.
Było pysznie, śpiewająco, tanecznie i kolorowo.
Dziękujemy za wspaniały koncert!