Data publikacji: 21 maja 2025
W końcu dopisała pogoda w Sopocie 🌞, więc postanowiliśmy to wykorzystać i spędzić dzień na świeżym powietrzu 🍃, sadząc kwiaty 🌼 razem z naszymi mieszkańcami, uczestnikami Dziennego Domu Pobytu 🏡 oraz pełnymi energii dziećmi! 👧👦Nasi seniorzy 👵👴 chętnie dzielili się swoimi ogrodniczymi sekretami 🌱, ale też z ciekawością słuchali młodych ekspertów 👨🌾👩🌾, którzy dziś nas odwiedzili. Nie zabrakło wspólnego grania w piłkę ⚽, puszczania baniek mydlanych i przypomnienia sobie podstaw ogrodnictwa 🧤. Dzięki wspólnej pracy nasz ogród rozkwitł 🌷, a dom jest teraz gotowy na letnie kawy ☕ na zewnątrz wśród kolorowych kwiatów 🌺🌿.
Serdecznie dziękujemy dzieciom z IIC Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej 🏫 oraz Pani Anecie Pędraszewskiej za zaraźliwy śmiech 😄, sprawne ręce 🙌 i pomoc 🤝 – to był naprawdę wyjątkowy dzień! 💚