Wiosenna wizyta w Parku Oliwskim.
Data publikacji: 4 czerwca 2025
Wiosenna wizyta w Parku Oliwskim 🌷🌳
Korzystając z dobrej pogody ☀️, uczestnicy Dziennego Domu spędzili czas na łonie natury 🌿 – odwiedziliśmy piękny Park Oliwski! Pogoda dopisała , humory również 😄.
Wśród kwitnących drzew 🌳🌸, śpiewu ptaków 🎶🐦 i wiosennego słońca ☀️ spacerowało się wyjątkowo przyjemnie 🚶♀️🚶♂️. Taka chwila oddechu 😯wśród zieleni 🌼🌿 to coś, co wszystkim nam dobrze robi 👍.