Wielkanocne śniadanie w DDP
Data publikacji: 1 kwietnia 2026
Świąteczne śniadanie 🍽️ w naszym Dziennym Domu Pobytu miało w tym roku wyjątkowy charakter ✨ – było nie tylko okazją do wspólnego świętowania , ale też do spotkania ludzi, którzy na co dzień wspierają naszą społeczność ❤️
Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Prezydent Miasta Sopotu oraz przedstawicieli instytucji miejskich, pomocy społecznej, kultury i Kościoła ⛪. Ich obecność była dla nas wyraźnym sygnałem, że to, co robimy na co dzień, ma sens 💛 i jest zauważane 👀
Był czas na rozmowy , życzenia 💐 i chwilę zatrzymania w tym przedświątecznym biegu . Nie zabrakło ciepłej atmosfery , uśmiechu 😊, życzeń i serdeczności 💖
Dziękujemy za obecność 🙏, dobre słowo 💬 i wspólne chwile 🤗