Grill w DPS
Data publikacji: 16 czerwca 2026
🌼 Choć pogoda nie rozpieszczała, podczas naszego grilla na powitanie lata nie zabrakło uśmiechów, muzyki i dobrej zabawy! 🎶 Seniorzy zachwycili kreatywnym pokazem mody, a zespół „Lubię śpiewać” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku zadbał o letni, biesiadny klimat. ☀️💚 To był dzień pełen radości, integracji i pozytywnej energii! Szczególne podziękowania za pomoc dla wolontariuszy z Sopockiego Autonomicznego Liceum. 😊🌿