Spacer po parku.
Data publikacji: 5 czerwca 2026
Dzisiejsze przedpołudnie spędziliśmy w zacisznym miejscu, jakim jest park 🌳 przy ul. Goyki 3.
🚶♀️🚶♂️ Spacer po parkowych alejkach sprzyjał aktywności fizycznej i poprawiał wszystkim samopoczucie.
Piękna pogoda 🌞 oraz otoczenie zieleni sprawiły, że wróciliśmy zadowoleni, pełni pozytywnej energii i dobrego humoru.
Z apetytem zjedliśmy obiad! 🍽️🥗